Юлія Городчаніна: Економічна стійкість – можливість забезпечення соціальних запитів громади

Юлія Городчаніна, депутатка Полтавської міської ради від «Європейської Солідарності» взяла участь у Регіональному Конгресі «Шлях до відновлення: участь жінок на місцевому рівні».

«Я брала участь вже в конгресах, які відбувалися не в Полтаві і радію, що така можливість нарешті є і в нашому місті, і в нашому регіоні. Тому що це важливий акцент залучення всіх на рівних умовах, рівних можливостях до процесу відновлення країни. І звісно, зараз ми говорити маємо про стійкість наших громад. Тому вбачаю свою участь в конгресі як і представниці місцевого самоврядування і як громадської активістки, що зараз ми говоримо про те, в який спосіб нам об’єднувати можливості і ресурси, щоб наші громади могли справитися з викликами, які є наразі в нас в країні», – розповіла депутатка.

Вона візьме участь у дискусії щодо ідеї розвивати Полтавську область як хаб для економічного зростання центрального регіону. Серед ключових тем – державна економічна програма регіону, розвиток сільського господарства та переробної промисловості, зокрема, у бізнесі, який керується чи створений жінками, а також залучення міжнародних інвестицій для економічного зростання регіону через підтримку жіночого підприємництва на місцях.

«Коли ми говоримо про економічну стійкість, тільки тоді ми зможемо забезпечити всі інші соціальні сервіси, які від нас очікують наші громадяни, наші мешканці. Я сподіваюся, що ми знайдемо тій можливості, де один одного підтримувати, напрацюємо адженду, з якою готові далі рухатися, Тому що це треба розділяти те, що ми робимо щодня, і те, що треба робити на перспективу в стратегічних програмних документах. Це і мова про стратегії економічного розвитку, плани відновлення. От, власне, мета сьогоднішнього перебування тут», – резюмувала депутатка.