Ніна Южаніна відмітила активних депутаток «Європейської Солідарності» Полтавщини, які є рушійною силою в питаннях волонтерської допомоги армії та ВПО

Ніна Южаніна, народна депутатка України, відмітила активних депутаток «Європейської Солідарності» Полтавщини, зазначивши, що вони зараз є рушійною силою в питаннях волонтерської допомоги армії та ВПО.

«Я, як голова Полтавської обласної організації «Європейської Солідарності» хочу відзначити, що мені здається, що саме представниці ЄС є  найактивнішими і в області, і в місті. Їх знають всі. Вони очолюють великі хаби. Вони безпосередньо працюють з волонтерським середовищем, а щодо ВПО, то мені здається, єдина така активна частина суспільства в Полтаві – це жінки з Європейської Солідарності. Якщо подивитися на все уважно, то починаючи від роботи з дітками, закінчуючи з дорослими мамами в плані їх і підтримки, і реабілітації, і навіть допомоги розвантажитися духовно, працюють саме представниці ЄС», – наголосила Ніна Петрівна.

Також вона зауважила, що в Конгресі беруть участь п’ять депутаток ЄС з Полтавщини.

«Юлія Городчаніна, яка зараз очолює нашу фракцію в міській раді Полтави, абсолютно чітко знає всі проблеми, які є на місці і в роботі, взагалі, пов’язані з внутрішньою переміщеними особами і в тому числі, наскільки дослухаються до жінок, які є в командах кожної політичної сили, як дослухаються до нас, які є проблеми на місці. Вона буде про це розповідати. Також будуть представниці, які працюють в волонтерських хабах, це Наталія Гранчак, Яніна Барибіна, Оксана Дрюк, яка викладається на повну в роботі тут, в регіоні. Це дуже важливо. А якщо взяти Наталю Костіну, яка сьогодні не буде присутня, але її вклад в роботу, важку роботу, де по копійці збирається, і вона весь час волонтерить для Збройних сил… Я просто весь час дивуюсь, скільки сил наших жінок, щоб понад два роки не зупинятися», – розповіла Ніна Петрівна.

Вона додала, що на її думку, на таких заходах мають напрацьовуватися кроки реабілітації, надання допомоги жінкам, які не на фронті, а в тилу, роблять все для перемоги України.