Ігор Процай зустрівся з партійцями в осередках Полтавського району

Керівник секретаріату Полтавської ТО ПП «Європейська Солідарність» Ігор Процай відвідав громади області, де провів зустрічі з головами тамтешніх осередків партії. Під час зустрічі було обговорено ключові питання та визначені шляхи подальшого спільного розвитку.

Перша зустріч була в Карлівці з головою осередку Любов Вовчок та членами партії. В межах зустрічі обговорили поточну політичну ситуацію а також визначили два ключові напрямки обговорення. Перший – розвиток осередку.

Другий – наші дії, та куди ми рухаємося. Крім того, Ігор Анатолійович зустрівся із знаковими людьми міста Карлівка, тими, які відіграють велике значення в житті осередку.

Наступною була зустріч з новим потенційним головою осередку партії Мартинівської громади – Бульбах Юрієм Олексійовичем.

Далі на черзі була Машівщина – село Сахнівщина. Там Ігор Процай зустрівся із Новохатко Тетяною Василівною. Вона має стати заступницею голови осередку і буде працювати в громаді, якій проживає і проводити роботу з усіма нашими прихильниками.

Ігор Анатолійович відмічає, що зустріч була дуже теплою і дружньою.

Четверта зустріч була проведена з потенційною майбутньою головою Мачухівського осередку партії ЄС Жебель Лейлою Бахлулівною. Спланували наступну зустріч провести в офісі партії у Полтаві, щоб обговорити всі питання, які не встигли.

«Це були дуже продуктивні зустрічі. Такі взаємодії стають основою для конструктивного взаєморозуміння та співпраці всередині партії, що зміцнює нашу спільну мету та напрямок. Для багатьох потенційних голів осередків – це буде абсолютно новим досвідом, але ми вбачаємо в них щирих прихильників наших принципів і тому впевнені, що у них все вийде, а ми будемо всіляко їм допомагати в цьому і підтримувати», – резюмував Ігор Процай.