Оксана Калинич зустрілася з родинами захисників України

Партійка Європейської Солідарності Оксана Калинич провела зустріч з рідними захисників, які зараз захищають нас від окупантів, та рідними полеглих воїнів.

«Сьогодні я зібрала дружин полеглих, дружин тих, у кого зараз на фронті чоловіки, матерів, у кого чоловіки зараз на фронті. Я хочу з ними поспілкуватися. Багато є у людей проблем, ці проблеми потрібно озвучити, з цими проблемами потрібно працювати і допомагати цим родинам у вирішенні їх. Бо проблеми насправді дуже різні і тут будуть мами полеглих, мами діток героїв наших полеглих. Виникає багато питань, у кожній родині є діти, це і відпочинок дітей, це і навчання дітей, це і гурткова робота, і все це, звичайно, фінансові питання. Все це будемо обговорювати, яким чином можна це вирішувати, на якому рівні це можна зробити. Якщо наша партійна організація може якісь питання вирішити самостійно, то ми будемо це робити», – розповіла Оксана Михайлівна.

Якщо є якісь ситуації, які потребують втручання органів влади, то депутати ЄС будуть готувати відповідні звернення. 

Для консультацій з юридичних питань запросили юристку, яка дала відповіді на питання, які турбували жінок. 

Додамо, Оксана Калинич займається допомогою родинам полеглих воїнів вже кілька років. За цей час вони стали вже хорошими приятелями і навіть рідними людьми. Разом тепер займаються волонтерством, працюють на перемогу України. У 2022 році до цієї спільноти приєдналася і Сталіна Чубенко – мама закатованого Степана Чубенка, якого вбили за проукраїнську позицію. Після повномасштабного вторгнення вона переїхала до Полтави і зараз активно волонтерить.

Загалом, Оксана Калинич підтримує зв’язок з близько ста родинами захисників. Це різного роду допомога, організація заходів до свят, творчі майстер-класи як для дітей, так і для дорослих.

Традиційно, такі зустрічі проходять у неформальній обстановці, за чашкою кави та солодощами. Оксана Михайлівна наголошує, що це, в першу чергу, моральна підтримка в колі однодумців.