Ніна Южаніна: Війна – не перешкода подвійним стандартам для діючої влади

10 березня 2024 року: “Ми практично вичерпали свої можливості – усі внутрішні ресурси йдуть на фінансування армії”, – зазначила Роксолана Підласа (фракція “Слуга народу”), голова бюджетного комітету ВРУ виданню Financial Times.

6 березня 2024 року: Визнати ТОВ “Автомагістраль-Південь” переможцем закупівель з Будівництва транспортної розв’язки у різних рівнях на примиканні мостового переходу через річку Південний Буг в місті Миколаєві (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2024-01-30-008658-a/lots).

Звичайно практично вичерпали, бо…ДВА мільярда гривень буде витрачено на будівництво розв’язки, а переможцем є компанія, наближена до влади.

ДВА мільярда гривень – це 50 ТИСЯЧ fpv-дронів (це як 50 тисяч снарядів, які зараз в дефіциті).Ще декілька таких тендерів на дороги – і ми точно вичерпаємо свої можливості, компенсувати які влада пропонує за рахунок збільшення податків для бізнесу та громадян.А із серпня 2023 року ТОВ “Автомагістраль-Південь” виграла тендерів на 4,1 мільярда гривень (це без 2 млрд на розв”язку).

Ніна Южаніна