Депутати і партійці ЄС у Полтаві вшанували пам’ять Тараса Шевченка

9 березня особлива дата для українців – День народження Тараса Григоровича Шевченка. Його називають нашим пророком, Великим Кобзарем і українським генієм. Шевченко був відомий і боротьбою за визволення українського народу.

Пройшло 210 років від народження Великого Кобзаря, проте кожне слово, написане поетом, і досі актуальне. Український видатний митець залишив кілька важливих послань, які для українців стали закликом до дії.

Цього дня депутати та партійці «Європейської Солідарності» та члени «Солідарної молоді Полтавщини» традиційно зібралися біля пам’ятника Кобзарю у Полтаві, щоб вшанувати пам’ять великого генія України.

Оксана Дрюк, депутатка Полтавської міської ради наголосила, поезія Шевченка завжди викликає почуття гордості і захоплення мудрістю:

«9 березня – особлива дата для українців. Його називають нашим пророком, великим кобзарем і українським генієм. Шевченко боровся за визволення українського народу. Пройшло 210 років з дня його народження, та і нині кожне його слово і досі актуальне. А його послання нащадкам стали сьогодні для українців закликом до дії».

Наталія Костіна, депутатка Шевченківської районної у місті Полтава ради:

«Шевченко заповідав нам боротися, не цуратися свого і захищати своє. Його творчий шлях і все його життя було в боротьбі. Зараз ми так само з нашими захисниками і захисницями виборюємо нашу землю і нашу країну, майбутнє».

Олекса Горисвіт, член «Солідарної молоді» продекламував поезію Шевченка. Долучилася до декламування і полтавка Галина Зима. Вона зачитала вірш Івана Драча, присвячений Кобзарю.