Ніна Южаніна у Полтаві: Ми маємо робити все для перемоги – це пріоритет №1

Сьогодні у Полтаві перебуває народна депутатка України, голова Полтавської ТО ПП «Європейська Солідарність» Ніна Южаніна.

Під час візиту вона зустрілася з депутатами та партійцями, аби обговорити нагальні питання, зокрема щодо ситуації в країни, допомоги ВПО та захисникам, а також почути проблеми громад, щоб на державному рівні спробувати їх вирішити.

«Я приїхала до своїх колег, до однопартійців, в черговий раз, адже ситуація в країні дуже швидко змінюється, кожного дня нова інформація. Ми добре знаємо, що на сьогоднішній день, як ніколи, складно на фронті, складно всередині країни і ми маємо проговорити, як ми можемо всі разом докластися в допомозі, яку ми маємо надавати кожен на своєму місці. Це зараз пріоритет номер один. Нам всім знову треба бути об’єднаним. Ми маємо зрозуміти, що ще «Європейська Солідарність» може зробити разом і кожен з нас конкретно, для того, щоб підтримувати, допомагати нашим військовим, для того, щоб ми змогли більше долучатися до спроможності країни».

Депутатка додала, що хоче окремо поспілкуватися з колегами, проінформувати їх про деякі законодавчі ініціативи та процеси, які активно обговорюються в Києві, та про які майже ніхто не знає в регіонах.

«Я з колегами поділюся інформацією. І саме головне, ми маємо організуватися для подальшої спільної роботи задля перемоги. Це пріоритет номер один. Це понад усе. І особливо в ракурсі тієї інформації, яка лунає останніми днями і на нещодавньому форумі, присвяченому другій річниці широкомасштабної війни, слова, які пролунали від президента, що для країни буде надскладним квітень, травень, місяці, слова, які прозвучали від громадських діячів, які зараз воюють в Збройних Силах, про те, що в травні місяці ми можемо втратити державу, якщо зараз кожен з нас не доєднається до спільних зусиль по її захисту. Тому я думаю, що ці настрої призводять до того, що ми маємо між собою спілкуватися і напрацьовувати політику, якою ми маємо займатися найближчими днями», – резюмувала Ніна Петрівна.

Під час зустрічі учасники дискутувати про ті проблеми, які сьогодні виникають в громадах та шукали шляхи їх вирішення. Пріоритетом залишаються допомога військовим, волонтерська та партійна діяльність, а також внутрішня комунікація.