Ніна Южаніна: Бізнес має працювати, а держава допомагати йому

Під час візиту до Полтави народна депутатка України, голова Полтавської ТО ПП «Європейська Солідарність» Ніна Южаніна підняла питання щодо стану економіки в країні.

«Ми говоримо про те, що з економічної точки зору країні буде дуже важко. А це означає, що кількість податків, які сплачуються в бюджет, не можуть задовольнити потреби нашої держави на сьогодні. Бо перш за все, всі податки, які сплачуються, йдуть на забезпечення Збройних Сил. Чи це означає, що треба з тієї кількості платників податків, взагалі бізнесу, який працює в Україні, більше брати податки? Ні, ні в якому разі. Ми маємо усвідомлювати, що всі, хто продовжує діяльність в Україні, ризикують власною безпекою, безпекою свого колективу і проваджують діяльність в зв’язку з логістичними проблемами, стали взагалі дуже важливими. Тому ми вдячні кожному підприємцю, великому, середньому, мікро-підприємцю, який працює в Україні, створює робочі місця, забезпечує бюджет кожної родини і ще платить посильні податки бюджету»

Депутатка наголосила, що будь-які ініціативи влади взяти ще більше, ніж зараз сплачують підприємці, закінчаться тим, що буде збільшуватися тіньовий сектор економіки. 

«Що таке тіньовий сектор економіки? Тобто працюють люди, працюють компанії, але не декларують свої доходи і не сплачують податки бюджету. І це виникає виключно, коли йде перебільшення вимог до них, і насправді діяльність не дозволяє сплачувати все те, що вимагають від них. І, на жаль, останнім часом в країні дуже широко розповсюджений тиск правоохоронців, різних правоохоронних органів на бізнес, він незаконний».

Бізнес має працювати, а країна, держава, державні органи мають допомагати йому, наголосила депутатка.