Ніна Южаніна: У Полтаві повинні звільнити керівників комунальних підприємств, які працюють непрозоро

Щоби об’єднатися всім політичним силам в Полтавській міські Раді і працювати на благо людей потрібно зробити перший крок. Отримавши запит містян, всі депутати політичної партії «ЄС» це усвідомлюють і поділяють важливість процесу очищення, перезавантаження і спільної роботи.  

Для очищення міста від корупції, мало позбутися ватажка, відповідальність мають понести посадовці, чиїми руками обкрадалася громада міста. Лише такі радикальні міри дадуть змогу розпочати перезапуск роботи муніципалітету та формувати нову широку коаліцію депутатів задля розвитку міста. Це безальтернативний шлях – звільнення всіх корупціонерів та посіпак Мамая та зрадника Ківи!

У зв’язку з несумлінним та неефективним виконанням посадових обов’язків, враховуючи систематичні факти приховування достовірної інформації про діяльність і плани роботи комунальних підприємств, відсутність прозорості та дотримання законодавства у сфері публічних закупівель та можливі корупційні зловживання, першочергово розглянути питання звільнення:

Начальницю Полтавського міського управління земельних ресурсів та земельного кадастру Оксану Левченко. Через ймовірні корупційні практики на посаді начальниці управління земельних ресурсів у місті.
 

Начальника «КТП 1628» Артема Іванюка (КП відповідальне за вивіз сміття та частково прибирання міста). Напередодні повномасштабного вторгнення у 2022 р. поширював у мережі Facebook заклики антидержавницького змісту, дописи колаборанта Іллі Ківи.

Керівницю КП «Добробут» Катерину Гарбар (КП відповідальне за організацію харчування в навчальних закладах). За інформацією доступною із ЗМІ, КП Добробут здійснювало закупівлі ряду продуктів з переплатою від 25% до 150%, в тому числі в період повномасштабного вторгнення.

Директора КП «Полтава Сервіс» Дениса Поліщука через публічний скандал щодо неефективної організації роботи КП і потенційні корупційні схеми, в тому числі з використанням фірм-посередників.

Керівницю Прес-служби ПМР Аліну Рябоконь. Через конфлікти з місцевими ЗМІ, журналістами; обмеження надання їм інформації і доступу до частини засідань.

Начальника управління транспорту, Віталія Животенка. Через абсолютну нефаховість у забезпеченні роботи громадського транспорту у місті (нова затверджена маршрутна мережа так і не запрацювала в місті, електронний квиток не працює, постійні скарги від мешканців на відсутність транспорту, порушення графіків руху, стан маршруток, засилля нелегальних маршруток в місті).

Начальницю Департаменту освіти Жанну Каплоух та заступницю Лесю Мартірашвілі. За адміністративний тиск на директорів та вчителів шкіл міста, ймовірне нераціональне витрачання коштів за різними напрямками з використанням посередників і т.д.

Директора Дмитра Третякова КП «СК ПРО» (кладовища, ритуальні послуги). Через незадовільний стан соціального кладовища у місті, неодноразові звернення виборців щодо вимагання коштів за місце поховання та послуги з поховання (значно вищие встановлених офіційних цін).

А ще необхідно змінити склад Виконкому, сформувати дієздатний Виконком  шляхом:

– зміни кількісного складу;

– виключенням представника від фракції опзж ПАНКРАТЬЄВА Олега – офіційного помічника Іллі Ківи, який намагався незаконно перетнути кордон у 2022 р.; за незаконне зберігання боєприпасів суд призначив Панкратьєву умовний термін та десяти старост, які є на зарплаті і призначаються за поданням мера, а отже є повністю підконтрольними;

– включенням голови дорадчого органу – Молодіжної ради міста та представника спільноти ветеранів-захисників.


Звертаємось до  колег-депутатів з інших партій долучитися до обговорення пропозиції!

Я, як Голова Полтавської територіальної організації підтримую своїх однопартійців і буду допомагати їм.

 Ніна ЮЖАНІНА