У Полтаві депутати та партійці ЄС збирали кошти для ЗСУ та плели маскувальну сітку

Акція #MilitaryBOX від Солідарної молоді Полтави в самому розпалі! Сьогодні в Корпусному парку збирали кошти для наших захисників та плели маскувальну сітку.

«Щороку в межах Всеукраїнської акції «Свято Кошик», приуроченої до Великодня, ми допомагали українським бійцям, збирали різноманітні смаколики для них. Цього року наша акція називається «MilitaryBOX». Ми хочемо зібрати і сформувати такі невеличкі пакунки для кожного бійця до Великодня, в яких будуть пасочки, смаколики, енергетичні батончики, дитячі малюнки та поробки. Загалом планується сформувати близько 350 подарункових наборів, які напередодні Великодня відвезуть на передову», – розповіла координаторка проєкту Оксана Дрюк.

Також вирішили зібрати кошти і придбати для наших воїнів щось масштабніше. Кожна з регіональних організацій «Солідарної молоді» збирає допомогу для окремої бригади чи підрозділу. Полтавці допомагають бійцям 116 батальйону територіальної оборони, який сформований на Полтавщині. 

Почувши їх потреби, з усього переліку обрали плотер – промисловий принтер. Це необхідна річ для того, щоб військовослужбовці могли швидко і оперативно роздруковувати собі карти місцевості. Карти такі потрібні постійно для розробки планів наступів, облаштування позицій чи переміщення підрозділів. 

Крім того, в планах проведення благодійного рок-концерту 5 квітня в пабі «Августин». Кавер-версії найпопулярніших світових рок-хітів виконає молодий полтавський гурт. Також запланована дуже цікава екскурсія Полтавою, яка навіть місцевим розкриє нові аспекти про рідне місто.

Слідкуйте за анонсами та долучайтеся!

Посилання на банку

https://send.monobank.ua/jar/7DtwsHHH4N

Номер картки банки

5375411204150077

Зробив донат – підтримав військових – наблизив перемогу України