Депутати ЄС у Полтаві провели робочу нараду

Учора, 15 серпня, в офісі Полтавської ТО ПП «Європейська Солідарність» відбулася робоча нарада за участі голови секретаріату Ігоря Процая да депутатів Полтавської міської ради та районних в місті Полтава рад.

Головним питанням наради була підтримка наших захисників, які нині боронять нашу країну від окупантів та забезпечення бійців територіальної оборони. Учасники наради озвучили потреби, які є у наших захисників та обговорили, як можна допомогти і забезпечити воїнів необхідним.

Також окремим питанням обговорили комунікацію з партійцями та депутатами різних рівнів рад, а також з прихильниками партії в районах.

Депутатка Полтавської міської ради Оксана Дрюк нагадала колегам про необхідність постійного спілкування і комунікації з містянами:

«Зараз дуже тяжкий час, всі сили спрямовані на допомогу армії і фронту, та в місті теж постійно виникають проблеми і ми маємо реагувати на це. Під час спілкування з мешканцями міста та тими, хто приїхав до нашого регіону, ми дізнаємося, що найбільше хвилює людей і як ми можемо їм допомогти».

Під час наради обговорили підготовку до майбутніх сесій та проєкти рішень, які будуть винесені на них.

«Я дуже дякую всім нашим депутатам і партійцям. Практично кожен з них зараз працює на перемогу. Хтось із зброєю в руках на фронті, хтось подає набої – волонтерить, хтось працює і підтримує економіку. Я дякую всім за консолідовану позицію у вирішенні нагальних питань та ситуацій», – наголосив голова секретаріату партії Ігор Процай.