Петро Порошенко: Бомбардування у Кременчуці вкотре показало світові справжню сутність російського варварського режиму

Петро Порошенко під час брифінгу з Берліна, де відбувається Форум Міжнародного демократичного союзу, сказав журналістам, що страшне бомбардування у Кременчуці вкотре показало світові справжню сутність російського варварського режиму. Порошенко висловив співчуття усім потерпілим та рідним жертв цього жахливого злочину. 

«Дуже важливо, що світ почав розуміти сенс цього жахливого дійства. путін не воює зі Збройними силами України. путін воює з дітьми, з жінками, з цивільним населенням», – наголошує Порошенко. 

«Нехай ті апологети, які є ще у росії, уявлять собі долю мами, яка втратила дитину, долю чоловіка, який втратив родину, єдина вина яких полягала в тому, що вони пішли до торговельного центру. Нічим це не можна виправдати. Там немає військових об’єктів, там немає інфраструктурних об’єктів, там є торговельний центр. Це нагадало світу, в яких умовах живе Україна і живуть українці. І яку ціну зараз платять українці за кожен день війни», – зауважує п’ятий Президент. 

«Якщо ми на день відтягуємо постачання зброї, на день відтягуємо санкції, на день відтягуємо рішучі дії об’єднаного світу, – гинуть українці», – наголошує Порошенко. 

«Варварство, мародерство, вбивства цивільних – це за межею людяності. І на сьогоднішній десь спільне бажання – путіна за грати. путін має відповісти перед людством за жахливі злочини проти людства. Так само як і фашисти відповіли за злочини під час Другої світової війни. Сьогодні путін від Гітлера нічим не відрізняється», – резюмує Петро Порошенко.