Ігор Процай передав рації та біноклі для воїнів, які зараз на передовій

Наша команда – це приклад згуртованості та підтримки, де кожен працює заради спільної перемоги. З першого дня повномасштабного рашистського вторгнення наші партійці та депутати «Європейської Солідарності» допомагають Збройним силам України.

Днями Депутат Полтавської обласної ради, голова секретаріату ТО ПП «ЄС» Ігор Процай разом з підприємством, на якому працює, придбали для військових рації та біноклі.

Це обладнання вже допомагає нашим воїнам в підрозділі, в якому, до речі, служить син нашої партійки і волонтерки Оксани Калинич Тарас.

– Європейська Солідарність Полтавщини з перших днів війни підтримує ЗСУ, територіальну оборону, внутрішньо переміщених осіб. Дякую, Ігоре Анатолійовичу, за підтримку ЗСУ! Дякую за Ваш телефонний дзвінок, коли Ви мене заспокоїли і запевнили, що найближчим часом питання буде вирішено. Це підтримка не лише мого сина, а і його побратимів! Біноклі і рації – одні із тих потреб, які дуже необхідні нашим захисникам! Слава Україні! Слава ЗСУ! – подякувала Оксана Михайлівна за допомогу.

Ми дякуємо всім волонтерам, які підтримують нашу армію. Ми віримо в нашу перемогу, в яку кожен робить свій вклад.