«Солідарна молодь» привезла до Полтави допомогу для переселенців

Сьогодні до волонтерського пункту видачі допомоги для переселенців «Шафи добра», яку заснували депутати та партійці «Європейської Солідарності» у Полтаві приїхали гості зі столиці – депутатка Київської міськради, голова партійної молодіжної організації «Солідарна молодь» Дінара Габібуллаєва з колегами.

Вони привели речі, засоби гігієни та дитяче харчування, які вже незабаром зможуть отримати українці, які вимушені були покинути рідні домівки через війну.

Збирали всі ці речі за кордоном, а також в столичному офісі, розповіла Дінара Габібуллаєва:

– Сьогодні ми привезли дитячий та жіночий одяг, білизну, шкарпетки – те що необхідне на кожен день. Також засоби гігієни. Збирали всю цю допомогу в межах проекту, в ході якого ми їздили за кордон, були в семи країнах. І там нам в додачу до військової допомоги передавали і інші речі. Крім того, в нашому офісі зараз волонтерський штаб. Щось ми купуємо, щось нам приносять. І ось те, що вдалося зібрати за останні дні, ми привезли сюди.

За словами Дінари, наразі допомоги потребують жителі Київщини, які постраждали від росіян і втратили все. А Полтаві вирішили допомогти, тому що «Шафа добра» – це дуже важливий соціальний проект, який допомагає тисячам вимушених переселенців.

– Я дуже розчулена побаченим. Тут все посортоване охайно. Відчувається, що люди, які тут, все роблять з великою любов’ю і щирістю.  

Депутатка Полтавської міськради, координаторка проекту Оксана Дрюк подякувала колегам за таку значущу допомогу, адже потреба в речах і засобах гігієни постійна, бо Полтава стала другим домом для багатьох українців, які постраждали від війни.

– Дуже вдячні за допомогу і ми на неї дуже чекали. Адже постійно потребуємо засобів гігієни, одягу, особливо чоловічого. Ми працюємо три дні в тиждень, в інші дні сортуємо все. То в робочі дні до нас раніше приходили 150, а то й більше осіб. Зараз вже наплив зменшився до 70 осіб за день. Переважно це мами з дітками. Найбільше у нас переселенців з Харківщини, Сумщини, Херсонщини, Луганської та Донецької областей.

Додамо, «Шафа добра» має постійну потребу у постільній білизні, подушках, ковдрах, сезонному одязі та взутті для дітей і дорослих, засобах гігієни.

Видача гуманітарної допомоги «Шафи добра» проводиться за адресою: місто Полтава, вулиця Балакіна, 20

Графік роботи: Пн, Ср, Пт – з 10:00 -14:00.