У «Шафі добра» отримали допомогу вже понад півтори тисячі переселенців

Вже минуло більше місяця з моменту відкриття «Шафи добра» – благодійного проекту, спрямованого на допомогу вимушеним переселенцям, які знайшли тимчасовий прихисток у Полтаві.

Вже минуло більше місяця з моменту відкриття «Шафи добра» – благодійного проекту, спрямованого на допомогу вимушеним переселенцям, які знайшли тимчасовий прихисток у Полтаві.

Координаторкою проекту є депутатка Полтавської міської ради Оксана Дрюк. За її словами, за цей час вдалося допомогти одягом, взуттям, харчуванням для дітей та засобами гігієни понад півтори тисячі українцям, які змушені були покинути рідні домівки через війну.

– Ми намагаємося допомогти кожному,  підтримати і розрадити. Дехто для нас стає рідним за цей час. І ми дуже радіємо, коли люди знаходять те, що їм потрібно, адже страшно навіть уявити, що відчувають люди, які в один момент втратили все. Багато з них розповідають свої історії, про свої втрати і кожну цю розповідь ми переживаємо разом з ними.

Одна з відвідувачок «Шафи» харківянка Вікторія. Вона при надії і вже за місяць має родити дівчинку. Як вона зізналася волонтеркам, планує назвати доню Марусею. Для Вікторії зібрали деякі речі, необхідні для пологового будинку: одяг для немовлят, підгузки, засоби гігієни. Обіцяють допомогти з речами і після народження дитини.

А це Світлана. Вона також вирвалася з Харкова, який нещадно обстрілюють рашистами. Вона дякує волонтерам за їх працю і допомогу. Сьогодні їй вдалося підібрати деякі речі для себе та родини, адже, коли вони покидали рідне місто, то ще була зима і в них лише зимові речі.

«Шафа добра» працює завдяки друзям, колегам, меценатам та благодійникам. Долучаються до збору речей і небайдужі полтавці. 

Отримати допомогу та принести речі потребуючим можна за адресою: місто Полтава, вулиця Балакіна, 20 (територія колишнього заводу «Полтавчанка»).