Депутати «Європейської Солідарності» долучилися до розвантаження гуманітарної допомоги

Цієї неділі, 30 січня, до Полтави прибули вантажівки з гуманітарною допомогою від німецького благодійного фонду «Johanniter International Assistance». Це 40 тонн подарунків для малозабезпечених родин з Полтавської, Рівненської, Дніпропетровської та інших областей.

Координатором такої співпраці, яка триває вже чотири роки, є депутатка Полтавської обласної ради від «Європейської Солідарності» Наталія Гранчак, яка є очільницею волонтерської спільноти «Полтавський батальйон небайдужих».

Розвантаження цінного вантажу було у Полтаві. До цього процесу долучилося і партійці ЄС: депутати обласної ради Сергій Бульбаха та Яніна Барибіна.

– Люди, ви прекрасні! Розвантажили 40 тон  подарунків від німецької місії Йоханітерів. Розвантажували весело, гамірно і з любов’ю. Живий ланцюг добра від Німеччини до України. Цього року вже 2 вантажівки, загальною вагою 40 тон щастя, яке розлетиться Полтавською, Київською, Рівненською, Дніпровською областями, та поодиноко в інші області родинам, які втратили батьків на клятій війні з Росією, і родинам, які виховують дітей з ФАС, – поділилася емоціями Яніна Барибіна.

А Сергій Бульбаха подякував Наталії Гранчак за невтомну працю та можливість стати частиною такої балагодійної справи.

– Зізнаюся чомусь цього року хвилювалася за розвантаження. 40 тон все-таки. Очікувала годин 6 невтомної праці. А людей зібралося стільки, що стали в дві черги і менше ніж за 3 години ми це зробили! Паралельно розвантажували дві автівки. Я лише стояла і дивилася як всі самоорганізовуються. Ну хіба це не щастя? Більше 80 людей прийшли допомогти іншим. Серед них волонтери різних громадських організацій, небайдужі полтавці, депутати різних рівнів влади (обласної та міської різних партій та моєї «Європейської Солідарності»  Полтавщини, дитяча телевізійна студія «Разом». Всіх їх об’єднує бажання творити добро. Дякую всім, – розповіла Наталія Гранчак.

«Johanniter International Assistance» –  одна з найбільших благодійних місій в Німеччині і вже більше 20 років вони поставляють гуманітарні вантажі в різні кінці світу. Останні роки вантажі до України розподілялися між кількома областями, але вже другий рік поспіль вони надходять у Полтаву і вже звідси їх передають до інших регіонів.

Цього року надійшло 2600 пакунків. 1900 з них отримають родини з Полтавщини, 500  передадуть малозабезпеченим родинам Києва та родинам, де виховуються дітки з особливостями розвитку.