Партійці «Європейської Солідарності» Полтави вшанували пам’ять Героїв Крут

Сьогодні, 29 січня, партійці «Європейської Солідарності» та члени «Солідарної молоді» Полтави вшанували подвиг Героїв Крут, поклавши квіти до пам’ятника українським козакам.

Сто чотири роки тому, 29 січня 1918 року, відбувся бій під Крутами. Тоді близько 400 курсантів і студентів стримали наступ на Київ майже чотиритисячної армії більшовиків.

– Саме під Крутами відбувся  бій,  що  на  довгі  роки  став  одним  із  символів  боротьби  українського народу за свободу і незалежність. 29 січня 1918 року назва невеликої станції Крути, що розташована на  Чернігівщині  уздовж  лінії  Бахмач-Київ,  ознаменувала  відлік  нового духовного  злету  нації,  який  уже  протягом  майже  століття  є  національним символом для десятків поколінь борців за свободу та незалежність, – нагадала усім присутнім голова ГО «Солідарна молодь Полтави» Оксана Дрюк.

В  масштабах  всесвітньої  історії  ця  битва  зовсім  невеличка.  Вона  не  є  зразком військового мистецтва. Просто це – символ нескореного духу нашої нації.

Нехай пам’ять про наших героїв, що загинули під Крутами, буде вічною. І нехай їхня смерть буде для нас прикладом, як треба любити свою Батьківщину.