Вимагаємо від влади припинити переслідування опозиції – партійці ЄС підтримали Порошенка біля апеляційного суду

Сьогодні в Київському апеляційному суді мали розглянути запобіжний захід лідеру опозиції Петру Порошенку.
Партійці, депутати та прихильники Петра Порошенка і «Європейської Солідарності» приїхали до столиці, щоб відстояти закон і демократію.

Партійка і депутатка Полтавської районної ради Руслана Базалук розповіла, що напередодні слуги викликали на килим Генпрокурорку, аби заслухати її з цієї політично вмотивованої справи:

– Ми розглядаємо всі ці публічні маневри як неприхований тиск на слідство з вимогою бажаного для Банкової результату, яка прагне арешту ПП. Європейська Солідарність ще 26 січні подала до КМДА заявку на проведення мирної акції на Солом‘янці, провела всю відповідну роботу із поліцією діалогу, поінформувала про заявлену кількість учасників акції. Сьогодні зранку наших депутатів і прихильників зустріли кордони поліції, перекриті входи, Камази з нацгвардією і автозаки. Вимагаємо від влади дотримання законності, в тому числі, права українців на мирні зібрання .

Олександр Дедюхін, депутат Полтавської міської ради від ЄС аргументував свою позицію, чому він підтримує лідера опозиції:

– Отже, я їду до Києва тому що доля моєї країни залежить від мене. І чим більше таких свідомих та відповідальних «я» буде завтра перед судом, тим швидше моя країна зцілиться. У Бога немає інших рук, окрім наших. У Бога немає інших ніг, окрім наших. У Бога немає інших сердець, окрім наших. У Бога немає іншої України, окрім нас.

Їх підтримує і партійка та депутатка Полтавської міської ради Оксана Дрюк. Вона зауважила, що попри залякування і спроби підкупу тітутшок прихильники опозиційного лідера вийшли на його підтримку як 17, так і 19 січня:

– Ми готові боротися до кінця! Ми вкотре довели, що разом можемо і будемо відстоювати свої принципи. Всі повинні усвідомити, що йдеться не просто про Порошенка чи про політичну силу, йдеться про те, щоб зупинити спробу влади перетворити Україну на Білорусь, перетворити Україну на Казахстан і сформувати Україну як путінську Росію.

Засідання перенесли на 11 лютого. А це значить, що ми знову поїдемо до столиці, щоб вкотре довести, що ми не відступимо!