Партійці та депутати ЄС приїхали до столиці, щоб підтримати лідера опозиції Петра Порошенка

Сьогодні, 28 січня, в апеляційному суді Києва відбувається чергове судилище над лідером опозиції Петром Порошенком. Тисячі українців приїхали до столиці, щоб вкотре підтримати п’ятого Президента.

Серед них і партійці, депутати та прихильники «Європейської Солідарності» з Полтавщини. Вони наголошують, що зібралися сьогодні тут, щоб продовжувати боротьбу за Україну. Адже йдеться  не про Порошенка чи про політичну силу, йдеться про те, щоб зупинити спробу влади перетворити Україну на Білорусь, перетворити Україну на Казахстан і сформувати Україну як путінську Росію. 

– Влада бореться лише з опозицією, заглядаючи в очі Путіну. Ми твердо переконані, що ми не дамо владі це зробити. І сьогодні я прийшов сюди для того, щоб скасувати рішення про незаконну підозру, скасувати рішення, яке зроблене під тиском Зеленського для того, щоб знешкодити опозицію.  Вони пробували забрати в мене паспорти для того, щоб я не мав можливості боротися в світі за Україну, бо вони бояться правди. Вони заборонили мені виїзд за межі Києва і Київської області для того, щоб ми не їздили по країні і не об’єднували державу. Вони бояться, коли ми ідемо в народ, бо вони бояться власного народу, – подякував всім прихильникам Петро Порошенко.

Нагадаємо, що українці вже змогли відстояти лідера опозиції 17 та 19 січня, і впевнені у своїй перемозі сьогодні.

Ми їх не боїмося! Народ з нами! Правда з нами! Ми сильніші і ми переможемо!

Разом – до перемоги! І ми ідемо перемагати! Слава Україні!

Сьогодні засідання у справі Порошенка не буде. Його перенесли на 11 лютого на 11:00.