Ніна Южаніна підготувала альтернативний проєкт про виплати дітям

Законопроєкт, ініційований Володимиром Зеленським,  «Про фонд майбутніх поколінь» демонструє подвійні стандарти. Для того, щоб реалізувати цю ідею доведеться відібрати гроші в інших програм бюджету на величезну суму.

Нагадаємо, законопроектом пропонується до 2037 року зменшити доходи загального фонду державного бюджету на 1 трильйон 832 млрд гривень і спрямувати їх у новостворений Фонд майбутніх поколінь (від 35 млрд гривень у 2023 році до 200 млрд гривень у 2037 році)

Але окрім дітей цими коштами бюджету планують поживитись приватні компанії, які будуть керувати цим фондом підтримки майбутніх поколінь.

На приватні компанії витратять від 108 млн грн в 2023 році до 6,7 млрд грн в 2036 році, а за 14 років – майже 35 млрд гривень.

Кошти майбутніх поколінь планують вкладати у ОВДП таким чином вкладаючись у побудову державної фінансової піраміди, оскільки кошти Фонду будуть розміщуватися в ОВДП, відсотки за які фінансуватимуть платники податків.

При цьому залишається чималий ризик знецінення до 2037 року накопичених у Фонді коштів через пришвидшення в Україні інфляційних процесів.

Найголовніша не економічна, а моральна проблема – законопроект Зеленського дискримінує дітей за роком народження. Діти, які народилися до 2019 року нічим не гірші і мають рівні права з дітьми, які народилися після 2019 року.

Не можна ділити дітей у країні на нормальних і дітей, як заявляла Третякова, низької якості. Адже кошти, які планує витрачати законопроект, належать усім платникам податків, а не лише тим, у кого діти народились після обрання Зеленського.

Народна депутатка України Ніна Южаніна разом з колегами з фракції «Європейської солідарності» подала алтернативний законопроєкт,  який передбачає:

  • здійснити першу виплату дітям вже в 2024 році, яким виповниться 18 років, а не чекати, поки підростуть сьогоднішні малюки – кошти не повинні “лежати” впродовж 14 років;
  • виплати здійснювати дітям, які народилися з 2005 року, оскільки система повинна бути справедливою – кошти мають отримати якомога більше дітей;
  • відсутність додаткових витрат бюджетних коштів на приватні компанії – для обліку дітей створюється електронний реєстр, адміністратором якого буде державне підприємство у складі Мінфіну;
  • кошти для фінансової підтримки майбутніх поколінь можуть формуватися не лише з рентної плати за користування українськими надрами, а й за рахунок благодійних внесків та пожертвувань.

І найголовніше – про що ми застерігаємо: реалізація проекту можлива лише за умови наявності в державному бюджеті України значних ВІЛЬНИХ фінансових ресурсів.