У Кременчуці презентували осередок ГО «Брати по зброї»

Учора, 22 жовтня, до нового офісу громадської приймальні Європейська Солідарність Кременчук завітав депутат Полтавської обласної ради Сергій Бульбаха. 

Сергій Володимирович, який є головою Полтавського регіонального осередку ГО «Res_Publica. Брати по зброї» наголосив:

– В Кременчуці презентували осередок «Братів по зброї» –  спільноти ветеранів російсько-української війни, яким не байдужа доля України, для яких, проєвропейський курс рідної держави не просто слова, а усвідомлений вибір і величезний рівень відповідальності. Адже для тих, хто зі зброєю в руках захищав суверенітет і незалежність рідної України, відповідальність за її майбутнє – це справа честі і життя.

Кременчуцькі ветерани, також не лишаються осторонь проблем, що стали наслідком безглуздої політики профнепридатних зрадників на чолі з Володимиром Зеленським. Учасники АТО/ООС не повинні пошепки боротися за своє право, мати вирішальний голос в українській політиці.

 «Ветерани поза політикою» – це помилка. Українські воїни вже були в політиці, коли захищали Україну зі зброєю в руках. Не виключенням є і Кременчук.

Куратором і координатором ГО «Республіка. Брати по зброї» в Кременчуці став депутат Кременчуцької районної ради Захожий Сергій Віталійович, з чим його і вітаємо. 

Запрошуємо усіх бажаючих учасників війни з Росією об‘єднуватись разом з нами на принципах бойового братерства.