Кілька звернень фракції «Європейська Солідарність» у Полтавській облраді підтримали депутати на позачерговій сесії

Сьогодні, 21 жовтня, у Полтавській обласній раді відбулася сьома позачергова сесія восьмого скликання.

Понад чотири години депутати розглядали вкрай важливі питання для жителів області. Зокрема, депутати підтримали проєкти рішень що стосуються опалення та змін до показників бюджету.

Депутат обласної ради від ЄС Микола Кульчинський підняв на сесії питання встановлення пам’ятника захисникам України, адже Полтава чи не єдине місто, де досі немає місця вшанування подвигу тих, хто боронить нашу країну:

– Мене запитують, коли у Полтаві з’явиться пам’ятник тим героям, нашим воїнам, які захищають нашу державу. Я не знаю, що відповісти. Я говорю, що є пам’ятна дошка біля прапору, на якій написано, що тут буду встановлено меморіальний комплекс і це прекрасна ідея. Тільки ж подальших дій ніяких не видно. Тому я прошу взяти до уваги цей момент і нарешті дати громадськості розуміння, коли це буде.

Депутат наголосив, що встановлення пам’ятника захисникам дуже важливе для архітектурного оформлення міста з цілісними українськими мистецькими орієнтирами.

– Також би хотілося, щоб майбутня експозиція Краєзнавчого музею була сформована таким чином, щоб у ній був точно окреслений подвиг наших героїв на російсько-українській війні, адже полтавців там полягло не мало.

Кульчинський зауважує, що громадськість повинна знати, що влада робить для увічнення подвигу наших земляків, які борються за Україну з ворогом та пам’яті тих, хто віддав за це життя.

Крім того, фракція «Європейської Солідарності» в обласній раді подала на розгляд депутатів ряд звернень, які вкрай важливі для всіх українців.

Це звернення до керівництва країни які ініціював лідер фракції Ігор Процай щодо недопущення підвищення тарифів на комунальні послуги, належного фінансового забезпечення сфери охорони здоров’я, необхідності підвищення пенсій та виплати додаткової пенсії у 2021 році.

 Депутатка Яніна Барибіна подала звернення щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолог-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах.

Депутат Сергій Бульбаха ініціював відновлення у закладах освіти області посади «Заступник директора з військово-патріотичного виховання». Депутатка Лілія Руроєва підготувала звернення щодо неприпустимості грубого наступу на фінансову спроможність місцевого самоврядування.

Також лідер фракції Ігор Процай підготував звернення щодо розслідування офшорного скандалу.

Депутати більшістю голосів підтримали звернення щодо відновлення у закладах освіти області посади «Заступник директора з військово-патріотичного виховання» та щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах.

На жаль, щодо інших звернень депутати Полтавської обласної ради були не такими принциповими і не підтримали їх. Проте така позиція колег по раді нас лише стимулює і далі працювати на благо рідного краю і країни!

Працюємо далі! Головні перемоги – попереду!