Представники «Європейської Солідарності» провели панахиду за загиблими захисниками

З початком російсько-української війни майже чотириста тисяч українців взяли зброю до рук у лавах Збройних Сил, Національної гвардії, правоохоронних органів і добровольчих формувань, щоб зупинити агресію Російської Федерації та відстояти незалежність України. Багато хто з військових, не повернулися додому до матерів, дружин та дітей.

Сьогодні, 14 жовтня, в День захисників та захисниць України, у Полтаві на Алеї Героїв представники «Європейської Солідарності» вшанували пам’ять загиблих бійців у зоні ООС.

– Сьогодні ми зібралися тут, щоб низько схилити голови перед пам’яттю тих, хто боровся за цілісність  України і віддав за це життя. Історія України мала багато трагічних періодів, коли свобода і навіть сам факт існування українського народу опинялися під загрозою. Але завжди найкращі сини і дочки в такі періоди ставали на захист своєї держави. Ні кулі, ні гранати не могли знищити силу їх духу, вони гинули, але не здавалися, – звернулася до всіх присутніх депутатка міської ради Оксана Дрюк.

Панахиду за загиблими героями провів протоієрей Православної церкви України, настоятель Свято-Миколаївського храму м. Полтава, депутат Полтавської міської ради від ЄС Олександр Дедюхін.

Після спільної молитви протоієрей зауважив, що Україні випала тяжка доля бути сусідкою Росії:

– Сусідство з Росією дає нам два шляхи на вибір: бути її васалом, або ж бути ворогом. А будучи ворогом можна або померти, або перемогти. Тому в нас немає іншого виходу як перемагати. Боротьба триває.

Оксана Калинич, членкиня партії «Європейська Солідарність» наголосила, що ми завжди маємо пам’ятати цей величний подвиг наших земляків, які не роздумуючи полягли за нас:

– Дуже боляче від того, що у нас йде війна, хтось віддає своє життя, щоб ми могли радіти і сміятися, але багато тих, хто цього не розуміє. Вічна пам’ять всім загиблих, я в скорботі разом з рідними тих, хто загинув на цій війні.

У цей день ми низько вклоняємося нашим захисникам, які обороняли нашу незалежність і територіальну цілісність, і віддали своє життя, за наш мир.