«Європейська Солідарність» організувала активне дозвілля для дітей

З нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України Полтавська міська організація партії «Європейська Солідарність» організувала екскурсію для дітей до «Фельдман Екопарку».

Участь в захоплюючій подорожі взяли діти ГО «Спілка вдів та дітей учасників бойових дій «Птаха». У супроводі своїх мам діти мали змогу поринути у світ природи, поспостерігати за тваринами і навіть близько поспілкуватися з ними у зоні контактного зоопарку.

Депутат від фракції «Європейська Солідарність» у Полтавській міській раді Андрій Карпов розповів, що міська організація партії «ЄС» активно бере участь у волонтерських проєктах, спрямованих на підтримку воїнів, що нині захищають країну на Сході:

– Ми постійно співпрацюємо з волонтерами. Збираємо та передаємо гуманітарну допомогу, плетемо маскувальниі сітки, проводимо заходи патріотичного спрямування тощо. Цього разу, з нагоди відзначення Дня захисників та захисниць України, вирішили посприяти в проведенні цікавого, а головне, корисного дозвілля для дітей загиблих воїнів у зоні АТО та ООС.

Депутатка від фракції «Європейська Солідарність» у Полтавській міській раді Оксана Дрюк зауважила, що ідея організації такого заходу виникла не випадково:

– Батьки цих діток не пошкодували свого життя задля забезпечення цілісності держави та миру на нашій землі. Організувати дозвілля, повне яскравих позитивних емоцій, – найменше, що ми можемо зробити для дітей загиблих воїнів. 

Окрім того, подібні заходи сприяють соціально-психологічній реабілітації.

По завершенню екскурсії діти отримали солодкі подарунки від Полтавської міської організації Політичної партії «Європейська Солідарність» з нагоди свята.