В офісі «Європейської Солідарності» у Полтаві виготовили маскувальну сітку для захисників України

Дві маскувальні сітки розміром 9 на 12 метрів для захисників України виготовили протягом місяця в офісі Полтавської ТО політичної партії “Європейська Солідарність”.

Необхідні матеріали закупили за кошти партійців та прихильників партії, а долучатися до процесу могли всі охочі. 

Збиралися плести щосуботи, проте робота тривала і в будні дні, та в неділю також, розповіла координаторка акції Оксана Калинич. Чи не найбільшу роботу зробили волонтерки спільноти «Невтомні бабусі»: 

– Невтомні бабусі – це небайдужі жінки, які згуртувалися на базі бібліотеки №7 у Полтаві. Вони з початку війни на сході плетуть сітки, шиють подушки, плетуть шкарпетки, готують смаколики для наших захисників. Все це вони роблять з великою любов’ю і збираються практично щодня. 

Крім того, до плетіння долучилися і дружина п’ятого Президента України Марина Порошенко, та лідерка територіального осередку партії Ніна Южаніна. 

А сьогодні, 14 жовтня, в День захисників і захисниць України партійці влаштували на Театральній площі майстер-клас для всіх охочих і всі перехожі могли долучитися до плетіння маскувальної сітки, яка так необхідна нашим військовим, що захищають Україні на сході. 

– Ми хочемо показати полтавцям, що наше мире небо, ніші посмішки, наші щасливі дні захищають наші військові на передовій. Тому всі ми не повинні стояти осторонь, а  щоденно допомагати і підтримувати воїнів, – наголосила Оксана Калинич. 

Після заходу в центрі міста сітку відправлять до Києва, в центральний офіс ГО «Справа громад», розповіла координаторка цієї громадської організації у Полтаві, депутатка Полтавської районної ради від ЄС Руслана Базалук: 

– Полтавська сітка разом з іншими потребами поїде в 95-ту бригаду. Ми на цьому не зупиняємося, будемо й надалі виготовляти маскувальні сітки, адже війна триває і потреба в них є завжди. 

Партієць, письменник і ветеран війни Віталій Запека під час вуличної акції продав свої книги, 15% від продажу, а це понад тисяча гривень,  він пожертвував на наступну сітку. 

Якщо ви бажаєте долучитися до виготовлення маскувальних сіток для українських воїнів, приходьте в офіс Європейська Солідарність Полтавщина  щосуботи, з 14.00 до 18.00.