Депутат «Європейської Солідарності», ветеран війни Сергій Бульбаха зустрівся з студентами

Напередодні відзначення  Дня Захисників та Захисниць України, депутат Полтавської обласної ради від «Європейської Солідарності»  Сергій Бульбаха  разом із побратимами, провів  зустрічі з старшокласниками та студентами в Супрунівському НВК та Медичній академії. 

В шкільні роки це називалось «Урок мужності». Зараз, побратим Дмитро Юденко назвав це «Урок патріотизму», розповідає депутат:

– Говорили про Україну, війну, патріотизм та гідність. Про виховання справжнього громадянина, який гідний себе та гідний України. Про обов’язок захищати та відповідальність. А взагалі, про правду, війну, втрати,  життєвий шлях і майбутнє. Наскільки чуйні і співчутливі аудиторії. Майбутні лікарі-шестикурсники вже з певним розумінням життя. З дорослими поглядами і власним баченням майбутнього України. Старшокласники – ще діти, але розуміють,  що справжній патріотизм – це в першу чергу, гідність. Гідно навчатися, гідно жити, гідно захищати Україну, ким і де б ти не був.

Сергій Бульбаха разом із побратимами подарували для закладів книги Полтавського автора, учасника бойових дій Віталія Запеки. 

Після такої теплої зустрічі стає вочевидь зрозуміло, що  саме завдяки  такій  молоді, як у нас,  Україна завжди буде сильною, незалежною, і переможе будь-якого ворога.  Адже це нове покоління розуміє значимість своєї країни, її кордонів та патріотизму.