Проблема з опаленням: мешканці 109-го мікрорайону залишаться без централізованого тепла

Мешканці 109-го мікрорайону залишаться без централізованого тепла. Обладнання та труби на котельні турбомеханічного заводу зрізане, а відновити котельню до початку опалювального сезону неможливо. І взимку люди залишаться без тепла.

Такий висновок зробили представники комісії під час виїзної робочої наради з підготовки до опалювального сезону 2021-2022 років на території котельні ТОВ «Полтаватепло.»

Окремі рештки розпиляних труб лежать на підлозі котельні: https://poltava.to/news/61837/

З проблемою щодо опалення в 109-му мікрорайоні, керівник кооперативу “Ротор” Валерій Горобець, неодноразово звертався до різних установ.

Також на минуній сесії Полтавської міськради міський голова Олександр Мамай пообіцяв, що опалення в 109 мікрорайоні буде розпочате вчасно. І багатоповерхівки опалюватиме котельня ПТМЗ. Про це розповів Валерій Горобець.

Звернувся за допомогою керівник Кооператив “ротор” і до депутата Полтавської обласної ради політичної партії “Європейська Солідарність” Ігор Процай . В свою чергу депутат написав офіційне звернення до міського голови Полтави Олександра Мамая офіційна відповідь була такою: цьогоріч котельня ПТМЗ опалюватиме 109-й мікрорайон.

Однак висновок виїзної наради свідчить про наступне:

теплотраса, від котельні довжиною близько 200 метрів порізана;

газові труби, що йдуть до котла, порізані;

автоматика на котлові вирізані;

котельня на квітучій в аварійному режимі не опалюватиме. Там вийшли з ладу 2 котла. І ця проблема залишається невирішеною.

У зв’язку з цим 22 липня у Кооперативі “Ротор” були скликані термінові збори мешканців, щоб роз’яснити ситуацію, що склалася стосовно опалення 109 мікрорайону. Європейська Солідарність Полтавщина зголосилася допомогти жителям.

На збори була запрошена депутатка Полтавської районої ради політичної партії “Європейська Солідарність” Руслана Базалук . Депутатка поспілкувалася з людьми та прийняла колективне звернення від них. Наразі Полтавська ТО ПП “Європейська Солідарність” буде допомагати розбиратися з цією проблемою. У планах найближчим часом зібрати експертів, фахівців, щоб вирішити як діяти надалі.

котельня ПТМЗ