У дубовому гаю почали обрізати дерева: ботанічна пам’ятка буде збержена

На минулій сесії Полтавської облради депутати проголосували за фінансування проекту «Проведення спеціальних заходів (обрізка дубів), спрямованих на запобігання знищенню ботанічної пам’ятки природи місцевого значення “Дубовий Гай.” »

12 липня 2021 року відбулася робоча зустріч з головним лікарем КП «Обласний заклад з надання психіатричної допомоги Полтавської обласної ради» Олегом Погорілко на якій були присутні:

заступник головного лікаря Віктор Волошин, депутатка Полтавської райради від партії Європейська Солідарність Полтавщина Руслана Базалук та помічник депутатки Юрій Трегуб.

Вони обговорили питання щодо підготовчих робіт до проведення тендеру на обрізку дубів. На разі, балансоутримувачем ініційовано створення комісії для отримання дозволу на обрізку гілок та видалення зелених насаджень, які розташовані на території ботанічної пам’ятки природи місцевого значення “Дубовий Гай” за адресою: Україна, 36013, м. Полтава, вул. Медична, 1.

На зустрічі було запропоновано додатково включити до складу комісії, яка буде приймати рішення щодо отримання вищезгаданого дозволу. Зокрема, заступницю голови Полтавської райради Руслану Базалук та доцента ПНПУ імені В. Г. Короленка Сергія Школяра. А також представників інших наукових закладів, які компетентні у питаннях обрізки та лікування дубів. Вони й надалі будуть займатися питаннями “Дубового гаю.”