Сучасний електрокардіограф придбав депутат “ЄС” Богдан Лазоренко для амбулаторії в с. Пироги Кременчуцького району

Голова фракції ПП «Європейська Солідарність» в Кременчуцькій міській раді Bohdan Lazorenko, придбав сучасний електрокардіограф для потреб амбулаторії розташованої в с. Пироги Кременчуцького району! Невдовзі прилад передадуть до медичного закладу.

“Схоже, візити в с. Яроші, з приємними довгоочікуваними сюрпризами, стають для мене вже чудовою традицією”- резюмує депутат Богдан Лазоренко.

На фото, сучасний електрокардіограф, якого так потребувала медична амбулаторія, розташована в сусідньому селі Пироги. “Моя колега – депутатка Кременчуцької районної ради і староста Пирогівського старостинського округу Тамара Кір‘ян, неодноразово зверталася до різноманітних інстанцій, високопосадовців та депутатів, з проханням посприяти в придбанні цього надважливого обладнання”, зазначає депутат.

Електрокардіографія є одним з основних способів дослідження серця і діагностики захворювань серцево-судинної системи. ЕКГ є незамінним у діагностиці порушень ритму і провідності, гіпертрофії, ішемічної хвороби серця. Як відомо, саме ці хвороби, навіть в умовах пандемії Covid-19, займають першу сходинку в Україні, серед смертей пов‘язаних з ускладненням різноманітних захворювань.

Рання діагностика хвороб серця, найближчим часом дозволить призначати і застосовувати ефективне і своєчасне лікування, для пацієнтів різних вікових груп в Пирогах.”Вартість цього приладу трохи більше ніж 28 000 гривень, що, по суті, є краплею в морі колообігу коштів в бюджетах різних рівнів. Дуже прикро, що попри потужні виклики сьогодення, медична галузь і надалі залишається недофінансованою.

Вже зовсім скоро, кардіограф передадуть туди, де його так потребували. Дякую Тамарі Кір’ян, що знає проблеми територіальної громади не з чуток. Дякую, що не соромиться говорити про них”, – підкреслює Богдан Лазоренко.

Богдан Лазоренко – депутат Кременчуцької міської ради