Першим заступником голови Шевченківської районної у м. Полтаві ради обрали Наталію Костіну від “Європейської Солідарності”

Костіна Наталія Григорівна народилася 15 червня 1963 року в Полтаві. Новообрана заступниця має економічну освіту. Багато років працює головним спеціалістом у Головному управлінні статистики у Полтавській області. Водночас очолює ГО «Агенція сталого розвитку».

З 2014 року вона активно допомагає українським бійцям, медикам, а також цивільному населенню у прифронтовій зоні. За цей час залучено допомоги на сотні тисяч гривень. Це тисячі квадратних метрів маскувальних сіток, комплекти форми і берці, побутова техніка, сотні тон продуктів харчування, ліки, запчастини на авто, інструменти, допомога з ремонтом автомобілів та багато іншого.

“ Кожен із нас може робити більше для міста і країни, ніж просто існувати на цій землі. А тому для мене важливо сьогодні працювати для людей та розбудовувати наш край. Чим і планую займатися на новообраній посаді.

Дякую всім людям, хто весь час був поруч зі мною, вірив у мене та підтримував. Я завжди вважала, що кожен з нас здатен на більше, ніж просто сумлінно ходити на роботу і готувати вдома вечерю. І завжди старалася довести це власним прикладом. Бо нікому з нас не має бути байдуже до всього, що відбувається у нашому місті, в нашій країні, з нашими людьми.”