«Хочу бачити міським головою Полтави – людину не із звичного політичного кодла»: Андрій Карпов поспілкувався із мешканцями «Половок»

Нова полтавська команда, що йде на вибори від партії «Європейська солідарність», вчергове зустрілась із містянами, аби почути про їхні очікування від місцевих виборів та поділитись баченням розвитку громади. В цей раз – говорили із мешканцями мікрорайону «Половки».

Юлія Городчаніна, кандидатка у депутати Полтавської міської ради від партії “Європейська Солідарність”

 Активістка Юлія Городчаніна впевнена, місто розвивається тоді, коли є можливості для молоді. Але починати треба із турботи про дітей.

 «За часи незалежності України у Полтаві не був побудований жодний дитячий садок. Існуючі садки переповнені, батьки стоять у безкінечних електронних чергах, діти йдуть до шкіл без підготовки, що є неприпустимим. Час будувати нові садки, а не лише нові багатоповерхівки! Щодо шкіл, багато хто скаржиться на побори у закладах – на штори, парти, ремонти. Але цього б не було, якби місто згадало про свої зобов’язання забезпечити школярів й вчителів всім необхідним!» – наголосила кандидатка у депутати до Полтавської міської ради.

Зустріч виборців з кандидатами “ЄС”

«Важливо й організовувати й нові позашкільні заклади , адже три на місто – це замало. Діти не мають блукати по вулицях й «сидіти у телефонах», коли батьки на роботі», – каже Городчаніна.

 Кандидат на посаду міського голови , підприємець, блогер та ведучий телеканалу «Прямий» Андрій Карпов розповів про себе, розпитав людей про їхні проблеми.

 «Всі свої 44 роки я прожив у Полтаві. Звідси й мій творчий псевдонім у авторському проекті «Вата шоу». 15 років я пропрацював генеральним директором підприємства, тож управлінський досвід маю. Я далекий від політичної «тусовки». Та думаю, це добре – бублики не роздаю, дельфінарій побудувати не обіцяю»,  – відверто висловився Карпов.

Андрій Карпов, кандидат на міського голову Полтави від партії “Європейська Солідарність”

«Основне, що хочу змінити у місті – не допускати корупційних схем й «відкатів», що відлякують бізнесменів й інвесторів, натомість – створити комфортні умови для чесного бізнесу, розвивати оздоровчий туризм, оновити тролейбусний парк, розробити мобільний застосунок, аби кожен полтавець міг сфотографувати конкретний розбитий тротуар або іншу проблему – й надіслати фото безпосередньо до міської ради.»

 Також полтавці запитали Карпова, з якими політичними силами «ЄС» готові співпрацювати задля блага громади. «З усіма проукраїнськими, крім ОПЗЖ та дотичним до них», –  відповів «Полтава».

Зустріч виборців з кандидатами “ЄС”