“Європейська Солідарність” на Полтавщині висунула близько 1400 кандидатів на участь у місцевих виборах

20 вересня відбулася конференція Полтавської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність» з висунення кандидатів рад різного рівня та на посади міських, сільських та селищних голів Полтавщини.

Участь у ній взяли 23 делегати з усієї області. Голова Полтавського територіального осередку «Європейська Солідарність» Ніна Южаніна окреслила першочергові кроки команди «ЄС» – це продовження реформи децентралізації, розвиток аграрного сектору та підприємництва, розбудова армії. І представила кандидатів до місцевих рад усіх рівнів, які балотуватимуться від ЄС на місцевих виборах 25 жовтня. Зазначивши, що «ЄС» на Полтавщині зазнала повного перезавантаження:

«Наші списки складаються з тих людей, які не зможуть продатися, які розуміють, що таке державні цінності, яких не можна буде взяти під крило й «підголосовувати» під інші рішення. Я саме з таким підходом дивилася у кожен список, й в кожного запропонованого кандидата. Це мають бути люди, які будуть займатися розбудовою наших партійних осередків й просувати наші цінності. Й в ніякому разі не зрадять будучі депутатами» – підкреслила Ніна Южаніна.

Делегати конференції підтримали рішення про висунення майже 1400 кандидатів до рад різного рівня та на посади міських, сільських та селищних голів Полтавщини. З них – 71 кандидат в депутати Полтавської обласної ради та 5 кандидатів на посади міських голів: у Полтаві, Миргороді, Лубнах, Кременчуці та в Карлівці.

Серед кандидатів у депутати Полтавської обласної ради волонтери, економісти та освітяни. У першій десятці:

1. Наталія Гранчак – співзасновниця БО «Полтавський Батальйон Небайдужих».


2. Вячеслав Мінязєв – директор благодійного фонду Полтавського гірничо-збагачувального комбінату.

3. Сергій Бульбаха – учасник російсько-української війни.

4. Яніна Барибіна – експертка з розвитку місцевого туризму.

5. Микола Кульчинський – голова Полтавського обласного об’єднання товариства «Просвіта».

6. Ігор Процай – перший заступник генерального директора КП «Полтаватеплоенерго».

7. Лілія Руроєва – керівник Секретаріату територіального осередку політичної партії «Європейська Солідарність».

8. Геннадій Музика – заступник генерального директора ПрАТ «АвтоКрАЗ».

9. Світлана Бредун – прес-секретарка Секретаріату територіального осередку політичної партії «Європейська Солідарність».

10. Дмитро Спатар – заступник голови правління з комерційних питань ПрАТ «Полтавський ГЗК».

Після реєстрації кандидатів у територіальних виборчих комісіях жителі Полтавщини зможуть ознайомитися зі всіма претендентами на мандати до рад різного рівня, які гідно представлять свої громади в області.