У Кременчуці партійці “Європейської Солідарності” відзначили річницю безвізу

11 червня 2017 року Україна отримала безвізовий режим із країнами Європейського Союзу. Це стало можливим завдяки наполегливій роботі тодішнього президента Петра Порошенка, який із перших днів на посаді лобіював це питання.

Підписання угоди про безвізовий режим з країнами ЄС – це історична подія для українців та важливий крок на шляху вступу до Європейського Союзу.

Паперова завіса, яка протягом років відділяла українців від європейської сім’ї нарешті знищена. Саме «Європейська Солідарність» відстоює проєвропейський вектор руху нашої держави.

Щоб гідно відзначити цю подію та нагадати жителям Кременчука про європейські цінності, партійці міського осередку «Європейської Солідарності» провели захід, під час якого спілкувалися із його учасниками та розпитували про країни, у яких вони побували, а головне – про позитивні враження, які вони там отримали.

«Три роки ми маємо можливість вільно подорожувати країнами Європейського Союзу, а переваги свободи пересування відчули на собі 49 мільйонів наших громадян.

Україна обов’язково стане повноправним членом Європейського Союзу, а наша партія докладе для цього максимум зусиль!» – зазначив голова міської організації партії Володимир Пелипенко.

https://www.youtube.com/watch?v=JFeBofHZD60

“Спілкуючись сьогодні з людьми, ми вкотре пересвідчуємося, що безвіз – цє історична подія для нашої країни. Адже українці тепер можуть не просто вільно подорожувати Європою, а й отримувати освіту в європейських вузах, свободно працювати в Європі, почувати себе нарівні з тими людьми, з тією великою європейською родиною, до об’єднання з якою ми йдемо останні роки”, – зазначив в.о. керівника Полтавської територіальної організації партії, депутат Кременчуцької міської ради Дмитро Лозовик.