Військові лікарі Полтавщини отримали захисні костюми від Фонду Порошенка

Традиція привозити засоби захисту в партії “Європейська Солідарність” існує давно. Цього разу завітали до військових.

Саме військові лікарі Полтавщини сьогодні отримали від Фонду Порошенка захисні костюми і пульсоксиметри. Благодійну допомогу передала народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Ніна Южаніна разом з в.о. голови Полтавської ТО партії «Європейська Солідарність» Дмитром Лозовиком.

100 захисних медичних костюмів та 10 пульсоксиметрів отримали медики Полтавського військового госпіталя.

Вчергове я приїхала для того, щоб по листах, конкретно тих, хто звертається до фонду Порошенка, надати можливість забезпечити їх захисними костюмами і пульсоксиметрами саме в тій частині, які звертаються до нас саме медичні заклади щодо захисту медпрацівників, – зазначила Ніна Южаніна.

Сьогодні нам надана благодійна допомога від фонду Петра Порошенка: захисні костюми та пульсоксиметри. Засоби захисту в першу чергу підуть на хірургічне та реанімаційне відділення. Ми дуже вдячні фонду Петра Порошенка, – зазначив начальник госпіталя, полковник медичної служби Олександр Корнета.

У рамках візиту на Полтавщину Ніна Южаніна завітали і на протезно-ортопедичне підприємство, де виготовляють протези та шиють ортопедичне взуття. За допомогою до фахівців звертаються різні категорії людей: атовці чи ті, які постраждали в побуті чи ДТП.

Лікарям Полтавського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства Ніна Южаніна передала від Фонду Порошенка 50 захисних костюмів.

Спілкуючись із лікарями, я розумію, що для них справді важливо отримати надійні засоби захисту, які дають їм можливість безпечно працювати і допомагати людям. Захисні костюми дуже високої якості. Це оцінили лікарі. Адже їм вони необхідні, щоб убезпечити своє життя і здоров’я, – наголосила Ніна Южаніна.

В минулому місяці допомогу вже отримали три лікарні Полтавщини. Їм теж були передані захисні костюми від фонду Петра Порошенка.

Допомога від фонду Петра Порошенка триває постійно і на цьому зупинятися не планують.