Партійці «Європейської Солідарності» вийшли на акцію #СтопРеванш

«Стоп реванш» – акція під такою назвою відбулася в Полтаві сьогодні на площі біля обласної державної адміністрації. Це всеукраїнської акції #СтопРеванш, яка проходила у всіх великих містах України, і до якої приєдналися партійці “Європейської Солідарності”.

Разом з сотнєю городян вони висловили свій протест проти реваншистських, капітулянтських та інших ганебних та загрозливих для України та її державності рішень влади.

На площі зібралися з прапорами у масках та з плакатами, на яких написано: «Зе, не соромно під час війни відпочивати???», «Зе, скільки можна наживатися на війні та пандемії», «Зе, чому гинуть наші хлопці».

Партійці нагадали Президенту та його команді, що коли вони йшли на вибори, то обіцяли боротися з олігархатом, зменшити тарифи та збільшити пенсії, відновити економіку та закінчити війну на Сході. Але вже через рік після інавгурації Зеленського Україна опинилась у найслабшому стані за всю історію незалежності.

Обіцяного «кінця епохи бідності», нових облич у владі та якісної боротьби з корупцією ніхто досі не побачив, натомість — маємо стрімкий спад економіки, кумівство при владі та «загравання» з агресором на міжнародній арені.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*