Партійці “Європейської Солідарності” під стінами Полтавської ОДА згадали про обіцянки Зеленського

Сьогодні виповнюється рівно рік від інавгурації чинного Президента. Проте вже зрозуміло, що Зеленський втратив всі можливості для продовження реформ та забув про всі свої передвиборчі обіцянки.

Тому сьогодні активісти “Європейської Солідарності” зібралися перед будівлею Полтавської ОДА (із дотриманням карантинних обмежень), щоб вказати на основні загрози політики Зеленського, такі, наприклад, як непрофесіоналізм, що призвів до суттєвого падіння економіки, та невиконані обіцянки.

“Ми хочемо згадати всі його слова, які він обіцяв українському народу: солодке майбутнє, що все зміниться, що все буде добре, не буде кумовства, 1000 доларів зарплата,” – зазначив волонтер, учасник Революції Гідності та активіст Іван Балацький.

На думку спікерів, жодних кроків у напрямку розвитку країни, продовження чи започаткування реформ за рік президентства Зеленського не було зроблено.

“Я дивлюся, як з Офісу Президента, з його команди звітують про те, що як вони все планують. Де? Мені потрібна відповідь – де?”, – риторично про результат виконаних обіцянок запитала волонтер та активістка Вікторія Мірошніченко під час свого виступу.

Натомість — маємо стрімкий спад економіки, дефіцит бюджету у 300 млрд грн, кумівство при владі, гальмування медичної реформи, продовження війни на Сході та «загравання» з агресором на міжнародній арені.

Також під час виступу активісти згадали про переслідування військових та волонтерів, тих, хто боровся за Україну і продовжує це робити.

“Сьогодні рік Президентства Володимира Зеленського, але жодна його обіцянка фактично не виконана. Зате погіршується економічна ситуаціяї в країні, продовжується війна на сході, Україна втрачає свої зовнішньополітичні позиції та руйнуються досягнення команди п’ятого Президента Петра Порошенка”, – підсумував голова Полтавської територіальної організації партії Дмитро Лозовик.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*