“Європейська Солідарність” висадила 1500 саджанців акації в Кременчуцькому лісництві

Весняну толоку з відновлення зелених насаджень організували активісти Кременчуцької міської організації ПП “Європейська Солідарність”.

З самого ранку 07 березня активісти на чолі з керівником Кременчуцької міської організації Володимиром Пелипенко та керівником Полтавської територіальної організації партії Дмитром Лозовиком відправилися на територію Кременчуцького лісництва, де прийняли участь у висадці 1500 однорічних саджанців акації.
Для всіх, хто взяв участь в акції, робота була справжнім відпочинком. Активісти були задоволені результатом і поверталися по домівках з гарним настроєм і відчуттям виконаного обов’язку.
Кременчуцька “Солідарність” вже не в перше приймає участь в акції з відновлення зелених насаджень. Минулого року активісти займалися прополкою дворічної сосни, а у 2017 році – висаджували також саджанці білої акації в районі села Соснівка Кременчуцького район, де в результаті масштабної пожежі було знищено 36,4 га лісу.
Активісти переконані, що до подібних акції потрібно залучати якомога більше людей. Адже ліс – одна з найважливіших частин світової екологічної системи, і берегти та плекати його – обов’язок кожного.