На Полтавщині активісти опікуються змістовним дозвіллям дітей

Відкриття нового сучасного спортивного майданчика відбулося у Трудолюбівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів Миргородського району у межах проекту «Розвиток місцевого самоврядування» за  активного сприяння представника «Солідарності» Олега Рудченка.

Під час ігрової частини заходу кожен клас, рухаючись від станції до станції, виконував різноманітні завдання. Школярі малювали мрії, збирали із пазликів карту України, шукали англійські слова, носили ложкою воду, пригадували навчальний рік, грали в ритмічному оркестрі, тестували новий спортивний майданчик, стріляли… Всього за годину свята діти пройшли 12 станцій.

Миргород_Майданчик_1

«Крім ігор та квестів, мали на святі і емоційну складову – випускникам, які до свята одягли особливі футболки із світлиною класу, вручили дзвіночки. Їхні срібні голоси кличуть одинадцятикласників зі шкільного порогу не просто у літо, а у самостійне доросле життя», – зазначила керівниця Миргородської районної громадської приймальні «Солідарності» Тетяна Гусаренко.

Корисне та безпечне дозвілля дітей – чи не найбільша мрія батьків. Дитячі майданчики – найулюбленіше місце відпочинку для малечі. Тому партійці та активісти Молодіжного крила Полтавської «Солідарності» постійно турбуються про утримання їх у належному стані.

Полтава_Майданчик

«Цього разу ми пофарбували дитячі споруди по вул. Європейській обласного центру. Хочеться вірити, що такий гарний вигляд дитячий майданчик матиме довго і надихатиме малечу якомога більше часу проводити не за комп’ютером, а на свіжому повітрі, розвиваючи свою активність», – прокоментувала керівниця Полтавської міської громадської приймальні «Солідарності» Оксана Дрюк.

Зіньків_Водойма

А у Зінькові активісти прибрали від сміття територію біля водойми, аби і дітлахам, і їхнім батькам було зручно та приємно відпочивати.