Активісти Зіньківської «Солідарності» нагадали землякам про обережність перебування в місцях відпочинку

dav

З початком літа люди масово вирушають на відпочинок до водойм та лісів. Не замислюючись над правилами безпечної поведінки, розкладають вогнища, купаються у необладнаних місцях, нерідко – у стані сп’яніння, пірнають у воду з човнів та урвищ, запливають далеко від берега. Така необачність стає причиною трагічних наслідків. Як свідчить аналіз, трагедії трапляються саме в місцях стихійного відпочинку населення.

Аби попередити нещасні випадки у місцях відпочинку, активісти Зіньківської «Солідарності» спільно з працівниками Зіньківського сектору Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Полтавській області розробили листівку «Про обережність перебування в місцях відпочинку» та поширили її серед мешканців міста.

dav

«Під час відпочинку на природі громадяни досить часто нехтують елементарними правилами безпеки, що стає причиною трагічних подій. Саме тому ми закликаємо людей дотримуватися правил безпеки, а також проводити профілактично-роз’яснювальну роботу зі своїми дітьми. Знання та виконання правил поведінки у місцях відпочинку є запорукою безпеки життя, а також отримання задоволення від відпочинку», – зазначила керівниця Зіньківської громадської приймальні «Солідарності» Світлана Ринкова.