Медиків Хорольщини привітали з професійним святом

У переддень Дня медичного працівника у Хорольському районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди свята. Долучилися до привітань медичних працівників і представники «Солідарності» –  депутат Полтавської обласної ради Фахраддін Мухтаров, голова Хорольської районної організації «Солідарності», депутат Хорольської районної ради Анатолій Пасюта, члени партії та активісти.

«Наша медичні працівники заслуговують на слова щирої вдячності не лише у своє професійне свято, а щодня. Наша щира шана за їхню віддану працю, безмежне милосердя, професійність, високу моральність та лікарську честь не має межі. Тож нехай клятва Гіппократа ніколи не буде для них обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією», – сказав Анатолій Пасюта, якому на урочистостях були адресовані окремі слова вдячності за багаторічну допомогу районним закладам охорони здоров’я.

День медика_Хорол_1

За доброю традицією, творчі колективи та виконавці закладів культури Хорольського району подарували з нагоди професійного свята медичним працівникам концерт.