У Полтаві відзначили Всесвітній день книги

У квітні 1995 року генеральна конференція ЮНЕСКО заснувала Всесвітній день книги і авторського права, який відтоді відзначається щорічно. Це данина поваги до книги та авторів. Цього дня проводяться зустрічі з авторами, читання уривків із улюблених книг, різноманітні конкурси, акції на захист книги, фестивалі читання, розпродаж книг тощо. Деякі країни з нагоди цієї дати видають одне з найпопулярніших видань і роздають його безкоштовно.

Активісти Молодіжного крила партії «БПП «Солідарність» теж вирішили долучитись до гарної справи і в цей день дарували студентам книги Марка Вовчка, Володимира Набокова, Ліни Костенко та інші.

«Головна мета свята – привернути увагу державних органів і читачів до книг як джерела отримання знань, мати доступ до духовних і матеріальних цінностей.  Адже книги – це вікно у світ культурного розмаїття, це міст, що з’єднує різні цивілізації у часі й просторі. Щиро вітаємо всіх шанувальників книги, усіх тих, хто шанує й розвиває друковане слово, із Всесвітнім днем книги і авторського права!» – прокоментувала голова Полтавської міської організації партії «БПП «Солідарність» Оксана Дрюк.