На Полтавщині тривають весняні толоки

Прибирання набережної річки Хорол у мікрорайоні Лісок влаштували у Миргороді. Серед організаторів та учасників прибирання зони відпочинку –  депутат Миргородської міської ради, член Миргородської міської організації партії «БПП «Солідарність» Оксана Денисенко. Разом з нею на набережній зібралися не лише голови вуличних комітетів, а і чимало небайдужих жителів. Згуртовано вони навели лад на березі, посадили дерева.

«Благоустрій міста – це спільна справа, тому ми повинні докладати всіх зусиль та дбати про нього. Навіть найменша дрібничка, зроблена у цьому плані комунальними службами чи небайдужими жителями, принесе користь та зробить місто кращим», – вважає Оксана Денисенко.

Толока Гадяч 25 квітня

До весняної еко-акції долучилися активісти «Солідарності» і у Гадячі –  допомогли з озелененням території Петрівсько-Роменської школи. Закупили саджанці та квіти, допомогли все висадити – як біля школи, так і у вазони у приміщенні.

«Дякуємо за небайдужість та постійну підтримку, – говорить директор школи Світлана Білик. – Завдяки допомозі наша школа стала ошатнішою».

Толока Чутове 25 квітня

Активісти ж Чутівської районної організації партії «БПП «Солідарність» толоку організувати бiля пам’ятника загиблим під час Другої Свiтової вiйни солдатам у селищі Скороходовому Чутівського району.