Партійці Полтавщини вийшли на весняні толоки

До екологічного прибирання території рідного селища завзято долучився актив Шишацької районної організації партії «БПП «Солідарність». Цього разу толоку влаштували на території зони відпочинку біля лісу. Разом із небайдужими земляками зібрали чимало сміття (пляшки, папір, різного роду пакети, одноразовий пластиковий посуд та ін.), а також очистили територію від опалого гілля.

Толока Шишаки_2

Депутати Миргородської міської ради від БПП Оксана Денисенко, Віталій Гречко та Олена Гречко теж долучились до загальноміської акції День благоустрою території міста.

Весняна толока Миргород_2

«На розподілених ділянках загального користування працювали дружно, злагоджено та завзято: і роботи було багато, і погода сприяла. Представники депутатського корпусу та виконавчого комітету упорядкували клумби на центральній площі, висадивши там троянди та кущі», – прокоментувала Оксана Денисенко.

sdr

А представники Зіньківської районної організації партії «БПП «Солідарність» толоку влаштували у обійсті землячки-пенсіонерки Катерини Іванівни Корж, прибравши сухі гілки та листя біля її будинку. Разом з цим, провели ще й роз’яснювальну роботу із мешканцями вул. Гончарної у Зінькові щодо шкоди спалювання сміття та сухих решток.