У Полтавській області активісти партії «БПП «Солідарність» вийшли на зимову толоку

Партійці Шишацької районної організації прибрали  від снігових заметів територію місцевого парку.
«Цього разу місцем для проведення толоки обрали зону парку відпочинку. Ми розчистили  від снігу тротуари та пішохідні доріжки», – розповіла  керівниця Шишацької громадської приймальні Оксана Лисоконь.
Шишаки
У Лубнах активісти партії «БПП «Солідарність» допомагали комунальним службам прочищати дорогу в  центрі міста від снігу  та розчистили сніг біля пам’ятника видатного поета Олександра Пушкіна.
Лубни 2 Лубни
«Ми допомагали комунальникам у розчищенні тротуарів у центрі міста, адже снігоприбиральна техніка фізично не справлялася з ліквідацією снігових заметів, а потім вирушили розчищати сніг біля пам’ятника Олександру Пушкіну, який в свій час бував у Лубнах», –  розповів голова Лубенської міської організації партії «БПП «Солідарність» Олег Кулик.
dav Гадяч
Представники ж партосередку з  Чутового провели толоку біля пам’ятника загиблим захисникам східних кордонів України. Партійці з Зінькова допомогли пенсіонерці Катерині Міщенко розчистити подвір’я від снігових заметів. А активісти Гадяцької міської організації БПП рятують містян від ожеледі та негоди, посипаючи найбільш складні для пересування гадячан ділянки піщано-сольовою сумішшю.