У Полтаві відбулася прес-конференція щодо результатів виборів об’єднаних територіальних громад

Двадцять восьмого грудня відбулась прес-конференція щодо результатів виборів об’єднаних  територіальних громад,які відбулися 23 грудня. Провів прес-конференцію голова Полтавської територіальної організації партії «БПП «Солідарність» Андрій Пісоцький.
3-65 1-94-768x512
«23 грудня відбулися вибори у 77 ОТГ у 12 областях України. За попередніми підсумками, головами 52 ОТГ стали кандидати, висунуті партією «БПП «Солідарність», самовисуванці-члени партії, а також самовисуванці, які йшли за підтримки місцевих партійних організацій. На Полтавщині вже створено 46 об’єднаних територіальних громад», – прокоментував Андрій Пісоцький.
Краснолуцьку сільську ОТГ Гадяцького району очолив Віктор Романенко, Чорнухинську селищну  – Олександр Василенко. Обидва йшли на вибори як самовисуванці за підтримки партії «БПП «Солідарность». У Опішнянській об’єднаній територіальній громаді  головою став  Микола Різник, на вибори він ішов самовисуванцем.
4-39
«Нам вдалося вселити віру у зміни на краще. Ми об’єднали майже весь Чорнухинський район. Депутати райради налаштовані на плідну співпрацю. Моя виборча кампанія йшла під гаслом «За Чорнухинський крайОднак ми повинні займатися не політичними гаслами, а працювати на розвиток нашої громади. Безпосередньо найбільша підтримка була від партії «БПП «Солідарність». Моя мета — це комфортне проживання людей, щоб Чорнухи посіли гідне місце за рівнем розвитку на Полтавщині», — зазначив голова Чорнухинської ОТГ Олександр Василенко.