Партійці з Чутового допомогли мешканці села Щасливого перерахувати житлову субсидію

До громадської приймальні Чутівської районної організації партії «БПП «Солідарність» звернулась жителька села Щасливого Чутівського району Ханна Лифар. Жінка розповіла, що управління праці нарахувало  її безробітному  синові  3 мінімальні ставки на отримання субсидії. Роботи в селі немає, а щоб доїхати на роботу в інше село чи місто,потрібен транспорт, якого в сім’ї немає. Автобусне сполучення в селі відсутнє, а таксі коштує дуже дорого. Тож і робота в селі тільки влітку, і та низькооплачувана. Також Ханна надавала довідки про серйозну хворобу і пояснення, що кошти їй також потрібні на лікування, але у відділі субсидії довідку прийняти відмовились.
Партійці разом із жінкою звернулись до Чутівської районної державної адміністрації за поясненням, чому їх підрозділ порушує законодавство. Після відвідин Чутівської РДА субсидію жінці перерахували згідно із законодавством.
«Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №841 від 17.10.2018р., ставки нарахування субсидії для безробітних у сільській місцевості повинні бути не більше однієї», – розповіла голова Чутівської районної організації партії «БПП «Солідарність» Ірина Кривобік.