У Полтаві та Кобеляках долучилися до передачі гуманітарної допомоги на Схід, а в Гадячі воїнів привітали з прийдешніми новорічними святами

Активісти Полтавської міської організації партії «БПП «Солідарність» знову зібрали гуманітарну допомогу захисникам сходу країни.
«Цього разу передаємо хлопцям крупи та засоби особистої гігієни. Дуже хотілося б, щоб кожен, в кого є можливість, активно долучався до збору гуманітарної допомоги. Нехай це буде півкілограма гречки чи пачка чаю, але це буде твій особистий внесок. Хлопці на передовій всьому радіють», – прокоментувала активістка міської організації партії БПП Оксана Семибаламут.
001
Представники партосередку з Кобеляк організували передачу лікарських та вітамінних препаратів.
«Здебільшого, жителі міста приносять вітамінні препарати, адже вітаміни покращують перебіг обмінних процесів і допомагають нам залишатися сильними і здоровими. Без вітамінів організм обійтися ніяк не може. Якщо їх стає недостатньо, розвивається авітаміноз, самопочуття людини помітно погіршується. А на випадок вірусної інфекції ми відправляємо жарознижувальні засоби», – розповів керівник громадської приймальні Кобеляцької районної організації партії «БПП «Солідарність» Мирослав Онищенко.
IMG-9f28936c92d3b44dd7dfaca0d9589eea-V
Партійці Гадяцької міської організації долучилися до привітання оборонців сходу України. Воїнам вручили невеликі подарунки та поздоровили з прийдешніми новорічними святами.