У Полтавській області активісти партії «БПП «Солідарність» вийшли на зимові толоки

Партійці із Зіньківської районної організації допомогли самотній пенсіонерці Галині Шолоховій прибрати сніг біля помешкання.
«Погода взимку – непередбачувана і мінлива: сьогодні дощ, а завтра сніг. Цього разу допомагали пані Галині, щомешкає по вулиці Гончарній. Жінка розповіла, що живе одна, допомогти їй нікому, а снігу насипало стільки, що навіть пересуватися по двору важко. Спільними зусиллями активістів партії ми швидко розчистили подвір’я від снігових заметів», розповіла керівник громадської приймальні Зіньківської районної організації партії «БПП «Солідарність» Інна Зеленова.
dav Кременччук РО Миргород МО
Активісти Полтавської міської організації партії «БПП «Солідарність»  теж провели чергову зимову толоку.
«Цього разу чистили від снігу пішохідні доріжки. Далі плануємо відчищати та посипати піском дитячі майданчики», прокоментував активіст міської організації Євгеній Бреславський.
Полтава Гадяч МО
Представники партосередку з Миргорода спільно з депутатом Миргородської міської ради від партії «БПП «Солідарність» Оксаною Денисенко провели толоку у мікрорайоні Лісок.
«У першу чергу комунальні служби прибирають снігові замети на центральних вулицях міста, а у віддалені частини міста вирушили ми»,  розповіла Оксана Денисенко.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA ???????????????????????????????
Активісти Кременчуцької районної організації БПП розчистили від снігу доріжки для пішоходів в селі Піщаному на вулицях Лісній та Новоселівській. А партійці з Миргородського району розчистили проїзд до самотньої пенсіонерки з села Довгалівки. Гадяцькі та полтавські активісти партії БПП посипали дороги міста піщано-сольовою сумішшю. У Хоролі ж представники партосередку розчистили від снігу міський дитячий майданчик та підхід до нього. Диканські партійці провели зимову толоку навколо пам’ятного знака на місці спостережного пункту за першим залпом «Катюш».