У Хоролі та Пирятині відбулись урочистості, присвячені Міжнародному дню людей з інвалідністю

Щороку 3 грудня Україна, як і весь світ, відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із інвалідністю.
Так, у Хорольському районному будинку культури відбувся захід, покликаний привернути увагу до проблем людей з інвалідністю. На захід завітали голова районної ради від партії «БПП «Солідарність»  Віра Мартюк та депутат обласної ради від партії «БПП «Солідарність» Фахраддін Мухтаров.
Изображение 036
«Радий, що наш народ не проходить повз цього питання. Адже захищаючи гідність людей з інвалідністю, ми захищаємо своє людське обличчя. Інвалідність – це не вирок. Люди з інвалідністю  повноцінні та високоефективні члени суспільства, відмінні фахівці, політики та економісти, соціально активні та життєствердні люди, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства», – сказав Фахраддін Мухтаров.
Изображение 019
У Пирятинському  Центрі громадського діалогу районного Будинку культури відбувся урочистий захід з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю. Туди завітала й депутат Пирятинської міської ради, голова партійного осередку «БПП «Солідарність» в Пирятинському районі Аліна Мірошніченко.
47463254_2237230643232421_1946458816107249664_n
«Люди з інвалідністю  не вимагають до себе жалю: на їхньому місці могла би опинитися будь-яка інша людина. І для їхнього виживання не потрібно чогось особливого, лише елементарне – можливість жити, жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе людьми – усе це потрібне усім нам. Ми всі рівні перед Богом», – прокоментувала Аліна Мірошніченко.