У Пирятині визначили переможців громадського проекту «Бюджет участі»

Цього року  тридцять дві проектні пропозиції  запропонували мешканці міста Пирятина  для розвитку своєї громади, з яких двадцять три допустили  до голосування. Участь  у голосуванні взяло 1 920 осіб. Підраховували голоси члени координаційної ради з  питань громадського бюджету. За результатами голосування перемогу здобули 4 проектні пропозиції, реалізація яких стосується бюджетних установ Пирятинської міської ОТГ.
Перше місце посів проект «Розумні діти – майбутнє України». Друге місце у проекту «Клас моєї мрії: навчаємось, граємо, відпочиваємо». На третьому – «Спортивний майданчик для дітей дошкільного віку». Четверте місце посів проект «Пирятинський ліцей – осередок затишку та комфорту» .
viber image
Щодо небюджетних проектних пропозицій,  реалізація яких не стосується бюджетних установ Пирятинської ОТГ, то тут перемогу розділили всі 7 запропонованих пропозицій. Перше місце посів проект «Я люблю тебе, мій рідний Пирятине», який запропонувала  депутатка Пирятинської міської ради, член партії «БПП «Солідарність» та громадська діячка Аліна Мірошніченко.
«Громадський бюджет – це перший крок до згуртованості громади. Люди, які взяли участь у голосуванні, небайдужі до змін і процвітання свого рідного краю. Проект «Бюджет участі» – це той інструмент для активної громади, яка прагнезмін на краще у рідному місті», – прокоментувала Аліна Мірошніченко.